Stránka 1 z 1

Násilie v predchádzajúcom vzťahu

PoslaťNapísal: Štv 17. Jan 2013 11:13:17
od Marika
Násilie na mne bolo páchané v predchádzajúcom vzťahu. Môže to byť dôsledok toho predchádzajúceho vzťahu, že neviem veriť terajšiemu partnerovi na 100%? Alebo je chyba vo mne? Nikdy som nevyhľadala odbornú pomoc, možno že je chyba práve v tom. Marika

Re: Násilie v predchádzajúcom vzťahu

PoslaťNapísal: Štv 17. Jan 2013 11:13:31
od MyMamy
Dobry den pani Marika,
Je pochopiteľné, že ak ste zažili násilie v partnerskom vzťahu, podvedome sa bojíte dôverovať novému vzťahu. Je však škoda, aby utrpel nový – možno nádejný a kvalitný nový vzťah a partner. Preto skúste pracovať na sebe a pestovať novú dôveru. Nenabádam vás na to, aby ste boli nevšímavá, ale z vlastnej bývalej skúsenosti viete i na našich www-stránkach (www.mymamy.sk) si skúste pripomenúť signály, akými sa najčastejšie prejavuje násilný partner, aby ste sa vyhli typickému cyklu násilia vo vašom vzťahu.
Naša organizácia poskytuje okrem e-mailového poradenstva aj osobné konzultácie a psychologické poradenstvo.
Ak máte záujem konzultovať vašu situáciu mailom, pokojne mi odpíšte a budeme v kontakte.
Ak však máte záujem aj o osobnú konzultáciu, rady vás privítame v našej poradenskej miestnosti. Je potrebné dohodnúť si termín stretnutia mailom, alebo telefonicky v pracovných dňoch od 09:00 do 16:00 na 0911 444 991, alebo pevnej linke 051/77 122 33.
S pozdravom
krízová poradkyňa
ZZŽ MyMamy